Blue Anfe,CZ - ragdoll

Kniha návštěv

Datum 07.06.2015
Vložil Ajka
Titulek Charlotte

Děkujeme za skvělou kočičku Charlotku, která nám na Stochově dělá jen a jen radost. Je úžasná.
Celá Verneří famílie zdraví.-)

Datum 09.06.2015
Vložil M
Titulek Re: Charlotte

Není zač-já děkuji že se má u Vás Charlotka tak báječně :-)

Datum 26.04.2015
Vložil Vašek a Katka
Titulek Příjemné setkání

Dobrý den, velmi děkujeme za příjemné setkání. Kočičky jsou překrásné. Už teď se moc těšíme na našeho nového člena rodiny, kocourka Chica. Přejeme Vám i celé rodince zvířecí i lidské vše nejlepší.

Datum 09.06.2015
Vložil M
Titulek Re: Příjemné setkání

Děkuji, ať Vám Čiko přináší samou radost a také děkuji že má u Vás báječný domov :-)

Datum 16.02.2015
Vložil Naďa a Petr
Titulek Pozdrav z Moravy

Krásný den, děkujeme za umožnění návštěvy u Vás a velmi se těšíme na narození koťátek. Již máme veškerou výbavičku nachystanou.S pozdravem Naďa a Petr P.

Datum 17.06.2014
Vložil Andrea
Titulek Gratulace

Krásný den, také gratulujeme k nádherným koťátkům. Ty holčičky bluecream jsou nádherné.Děkujeme za umožnění návštěvy, jsou opravdu všichni velice vymazlení a jak krásně chodějí na záchůdek mimískové :-) Hodně úspěchů a Koťátkům jen ty nejlepší páníčky! Tuto chovnou stanici všem doporučuji. Andrea Přelouč

Datum 23.05.2014
Vložil Lenka
Titulek Koťátka

Dobrý den, gratuluji ke koťátkům a už se také těším jaké budou holčičky modrokrémové. Ráda se přijedu podívat. Hodně chovatelských úspěchů přeje Lenka Chomutov.

Datum 16.06.2013
Vložil Radka
Titulek pozdrav

Krásný den,sleduji fotky vašich nových koťátek.Jsou tak úžasný a bezbranný a k pomazlení.Moc Vám přeji a držím palce, aby všechny dostali pěkný nový domov a hodné páníčky.Já sama vidím, jak tenhle druh kočičky zůstane až do dospělosti "lady".Velmi citlivá a naprosto oddaná kočička, která nikdy neublíží.Její krásné oči, které jsou vždy tak oddané a kouzelné...... Je to miláček, který nám už spí v posteli, tak jak ji napadne a nikdy, nikdy není na obtíž.
Nikdy jsem si nedovedla představit, že budeme spát skoro celou noc, s kočkou v posteli. A jde to.Protože je to náš miláček a velmi dobře vychovaná lady s citem pro vše.
Velmi ráda bych si vzala ještě jedno koťátko..... ale to teď doma nemohu vůbec říci. Pokud to někdy dopadne, pokud vůbec, tak určitě od Vás.
Mějte se krásně,
zdravím všechna zvířátka u Vás doma a posílám všem pomazlení.

Datum 31.12.2012
Vložil Gonzáles Fernandos Pedros
Titulek Una cálida gracias

Buenas noches, una vez más gracias por un buen día en casa y la opción de elegir entre el coño. Tenemos una gran alegría. Su modelo, lo recomiendo a todos.El largo camino que lo estaba. El acceso a la escena para disparar, es en todas partes. Estamos tan satisfechos que usted tome el cachorro del siguiente un gato más. Corrimos rápidamente Inicio, que Kitty durmió durante la mayor parte de la misma. Le deseamos mucho éxito y la buena salud del ganado en 2013. Gonzáles Fernandos Pedros, Toledo Espana

Datum 14.02.2012
Vložil Jana Bartošová
Titulek Koťátka

Dobrý den, děkujeme za umožnění návštěvy a informace o ragdollech.Máte nádherné a vymazlené kočičky.

S pozdravem Bartošovi

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.Ragdoll - Blue Anfe,CZ

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode