Blue Anfe,CZ - ragdoll

Psychicky nevyrovnaná kočka

 

" Kočka je tvor milující čistotu.

Kočka miluje čistotu. Ráda se čistí, většinou se nerada koupe, ale pak si pyšně vykračuje, když je voňavá a čisťoučká. Miluje také čisté prostředí. Tam, kde je binec, prach, všude chlupy, páchnoucí kočičí WC, špatný vzduch, tak mi věřte, nebude se ostýchat udělat svou potřebu např. do postele nebo na koberec ! Ukliďte, vyvětrejte, proveďte desinfekci záchodků.

Chodí vám kočka vykonávat svou potřebu vedle WC nebo do vany ? Pokud to udělá vedle WC - máte pravděpodobně málo záchodků ( 1 x WC max. pro dvě kočky ) nebo špatný tvar ( nekupujte kulaté a také mnoho koček nesnáší dvířka u WC ) nebo špatnou barvu ( červenou kočky nemusí ) nebo je WC na špatném místě ( ideální je roh na klidném temnějším místě ).

Pokud vykonává kočka svou potřebu do vany nebo na zem koupelny či lidského WC, je to výraz nejvyšší čistotnosti ! Kočky ví, že v těchto místnostech se likviduje špína, takže vám chtějí udělat radost.....Zavírejte dveře do koupelny a WC. Možná ale, máte málo záchodků ( 1 x WC max. pro dvě kočky ) nebo špatný tvar ( nekupujte kulaté a také mnoho koček nesnáší dvířka u WC ) nebo špatnou barvu ( červenou kočky nemusí ) nebo je WC na špatném místě ( ideální je roh na klidném temnějším místě ).

Pokud kočka vykonává potřebu do vaší postele nebo na vaše věci, hlavně nepoužijte násilí a popřemýšlejte jaká křivda se jí z vaší strany stala ! Věřte, že to nedělá jen tak. Chce na něco upozornit a je to nejvyšší projev nesouhlasu s něčím nebo někým. Nedáváte jiné kočce přednost ? Nedostala od vás neprávem na zadeček ? Málo si jí všímáte ? Nechcete jí nakrýt kocourem i když má již několikátou řiji ? Nejezdíte s ní po výstavách příliž často ? Pamatujte, kočka není bussines a ani hračka. Je to bystrý, inteligentní tvor, který umí číst i mezi řádky ! POZOR, NEZAMĚŇTE VŠAK NEČISTOTNOST SE ZNAČKOVÁNÍM !!! O kocourech je známo, že ostřikují zdi, dveře a předměty a tím si označují své teritorium ( ne všichni kocouři, mému Jackymu je 7 let a nikdy neznačkoval ). Pozor, I KOČKY MOHOU ZNAČKOVAT ! Čůrají do postelí, na zem, na koberec, na zdi...kdekoliv....většinou s tím začínají až v dospělosti. Kočka si tímto označuje též teritorium, vyzvihuje své dominantní postavení ve smečce a také to, že CHCE být nakryta ! Značkování, ať kocoura nebo kočky bývá z 60 % dědičné."

© 2009 Všechna práva vyhrazena.Ragdoll - Blue Anfe,CZ

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode